Konkurs Chórów i Orkiestr Toruń 2021

Szanowni Państwo, Członkowie Chórów i Orkiestr Oddziału Kujawsko – Pomorskiego PZChiO

Zbliża się termin zgłoszeń naszych Zespołów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Chórów O Puchar Marszałka naszego Województwa – 08.10.2021. Wiem, że duża część Zespołów wznowiła już swą działalność. Bardzo mi zależy, pomimo nadal trudnej sytuacji epidemicznej, żeby nasz Konkurs w tym roku udało się zorganizować w dniu 20. listopada w Toruniu. Jako Zarząd Oddziału zrobimy wszystko, żeby mógł on przebiegać  w życzliwej ale przede wszystkim bezpiecznej atmosferze. W ubiegłym roku zmuszeni byliśmy odwołać to wydarzenie. Wszystkie szczegóły i karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Oddziału. Wszystkie zespoły zostaną uhonorowane dyplomami i okolicznościowymi statuetkami. Dodatkowo złożyłem prośbę do Pana Marszałka – Piotra Całbeckiego o przyznanie nagród finansowych dla najlepszych zespołów wśród chórów i orkiestr.


01.03.2020 połączyliśmy się w jeden wspólny  Oddział Kujawsko – Pomorski. Liczę na to, że zespoły chóralne i orkiestrowe z całego Województwa wezmą udział w naszym Konkursie. Musimy wyjść z tej trudnej sytuacji i na nowo wzmóc naszą aktywność. Nie możemy się poddać!

Serdecznie Państwa zapraszam do udziału w Konkursie. Będę szczęśliwy mogąc się z Państwem zobaczyć w dniu 20. listopada w Toruniu!

Z poważaniem
Janusz Stanecki – Prezes Oddziału